Par mums

Par mums

Veidojam jaunu veidu kā uzsākt uzņēmējdarbību

Uzsākt uzņēmējdarbību būtu jābūt vienkārši. Bet ne vienmēr tā ir, vai ne? Mēs ticam jaunajiem uzņēmējiem un vēlamies Tev palīdzēt mainīt pasauli.
Mūsu process sākas izveidojot izpratni par Tavu oriģinālo biznesa ideju, mērķauditoriju un galvenajiem mērķiem. Izpētīsim konkurentus un izveidosim atbilstošāko tieši Tev, lai Tavs uzņēmums efektīvāk sasniegtu mērķus!

Play Video

Pilnveidojam uzņēmuma tēlu digitālā vidē izceļot tā unikāltāti

Work with us

Let us know how we can help! Get in touch and we'll give you a fresh perspective on your business.

Our process

After a collaborative assessment we'll explore your business problems and needs co-creatively.

How we help

We provide business development, marketing, planning, operations and financial services. 

About Us

Entrepreneur solutions

Mājas lapas izveide nav vienkāršs lēmums uzņēmējam – ir ļoti daudz un dažādi faktori, kas ietekmē gan tās ielādes laiku, gan dizainu, gan apmeklētāja pieredzi. Svarīgs, protams, ir arī majas lapas saturs – ko apmeklētājs izlasīs, uzzinās, vai iepazīties ar piedavājumu un pats galvenais – vai kļūs par uzņēmuma klientu.

Mēs veidojam mājas lapas, kas ir tendētas uz apmeklētāja pieredzi ar minimālu jeb vienkāršu dizainu. <br> <br> Mēs vēlamies, lai pēc mūsu izveidotās mājas lapas apmeklējuma Jums būtu Jauns klients, kurš ar prieku apmeklētu Jūsu mājas lapu vēlreiz.

Thank you for developing such a great app! My team is more efficient because of your staff. Continue pressing on with great management features.
Jane Doe
CEO
Thank you for developing such a great app! My team is more efficient because of your staff. Continue pressing on with great management features.
John Doe
CEO
Top